Barcoleta
Home

Kontaktoni

Photo Page

What's New Page

Cool Links

Guest Book

Barcoleta


Barcoleta, fore, vica qysh te doni!!!

VEREJTJE !!!!! BARCOLETAT E MEPOSHTME KANE KARAKTER POLITIK, DHE MUND TE SHKAKTOJNE INDINJATE TE DISA LEXUES. PER FAT TE KEQ SHUME KOSOVARE I KONSIDEROJNE TE SHENJTE IDHUJT E TYRE POLITIK, PRANDAJ KESI LLOJ HUMORI DHE SATIRE E PREZANTUAR NE FAQEN TONE I(JU) PENGON. DRKNETWEB ME KETE INICIJATIVE DESHIRON TA THEN TABOO-NE ME TE MADHE NE SHOQERINE KOSOVARE, TE TREGOJ SE EDHE HASHIMI EDHE IBRAHIMI (DHE TE TJERET) JANE VETEM NJEREZ DHE KANE SHUME TE META TE CILAT SHFAQEN ME SE MIRI PERMES HUMORIT.

NE I MIREPRESIM TE GJITHA BARCOLETAT, PA MARRE PARASYSH NGA KUSH VINE. CENZUROHEN VETEM ATO NE TE CILAT TEPROHET DHE SHPREHET URREJTJE GRAFIKE (NUK NA DUHEN ME SHUME PERĒARJE). NESE MENDONI SE NJERA NGA BARCOLETAT NUK ESHTE MORALE APO NUK I KA HIJE ATEHERE DERGONE E-MAILIN NE sokitimi@hotmail.com DUKE E CEKUR NUMRIN DHE NE DO TA TERHEQIM.>>>>>>>DARKNETWEB NUK I KOMPILON BARCOLETAT, ATO VIJNE NGA JU DHE VETEM JU...


BARCOLETA

2. Po del pensionisti me ble bukė te ni furrė n'Breg Dillit n'Prishtinė. E pi thotė shitsit, o djali jem bre, a bon ni bukė qaty. "Po mixhė"pi thotė shitsi "8 marka". "Ēka????" u tmerr plaki, prej kurrit kshtu a e din ti se unė jam pensioner…bla,bla,bla ….. "Prej djeshit mixhė, kqyre, buka asht 1 markė, Kouchnerit po duhet mi ja pagu 4 marka e ktyne t'Thaqit 3 marka se na kallin furrėn". "Ēka me bo, po na kini nxanė ngusht, hė qe" thotė plaku e pi ja jep 8 marka. Kur qe ku shitsi ja kthen 1 markė. Plaku I habitun pe vetė "A e lirutė bukėn a???", "Jo mixhė jo, po sna ka mbetė bukė ma"
  Ah,, politik bre

3. Po mėrzitet Thaqi n'shpi t'vet n'Dragodan, e po vendos me ja bo ni krug BMW-sė rreth Prishtinės. Kur qe tue vozitė si I trentė, pi mshon shpisė t'Sharbanve nVranjevc. Tre djem atypari pe nxjerrin jasht kerrit t'shkatrrum, e pe qojnė n'spital. Pas tre mujve kur Thaqi I kthehet vetėdija, del nga rreziku I jetės, I thrret kta tre djem qė ia shpėtuan jetėn pranė shtratit tė vet n'spital e pi'u thotė: "Mbasi ma keni shpėtu jetėn, keni prej meje qka tė doni!!! Ajde ti I pari", I drejtohet Thaqi t'parit. "Une du ni qisi BMW-je si tandin", "Ska problem" I thotė Thaqi "po ti?" I drejtohet tė dytit. "Une e dua ni lokal te Santea. "Ska problem I thotė thaqi "Ta zaptojmė njo nesėr", "Unė e du diskotekėn Mrika" ja kthen ky, "Ska problem Mrikėn Mrikėn" I thotė Thaqi "Po ti" I drejtohet t'fundit". "Mue ni kolice t'invalidve, nėse bon". Pse??? Po pyt Thaqi, "Shosh e mirė koke, ēka pot vyn kolica?". Vallahi ko mem vyt kur t'merr vesh plaki se kujt ja kom pshu jetėn.

HAHAHAHA --- rriqke qfar seni
1. Po niset Hashimi (Thaqi po kush) me bashkėpuntorėt e tij t'UĒKės n'gjueti n'malet e sharrit me nxonė pata t'egra. Thaqi tuj mos pasė lidhje me gjueti, tu u mundu me qėllu ni pate, godet me pushke BOOOM,, plumbi shkon nja 50 metra larg patės n'male. Po mas shpinės snajperisti e qėllon, dha pata bie n'tokė. Ja nisin kėta bashkėpunėtorėt e thaqit me bėrtit "Bravo zoti kryetar, ja qėlluat". Thaqi tani mė me mendje t'madhe, e mbush pushkėn dhe godet, por prap nuk e qėllon patėn, snajperisti pas shpine e qėllon fshehtas. "AAAUUUaauuuaAUUaUAUA" bashkpuntorėt e tij ekstatik "Zoti kryetar po ju jo vetėm se jeni luftėtar I madh, ju jeni edhe gjuetar I paparė THAQI THAQI, THAQI". Thaqi tash tuj menu pėr vehten se asht pofesionist, pembush pushkėn apet dhe po qėllon me sy t'mbyllur. Po si gjithmonė ai e "promashit" pėr nja 500 metra, dhe prap I mbetet snajperistit mė qėllu patėn pėr to. Por kėsaj here as snajperisti nuk e qėllon. Dhe bashkėpunėtorėt e Thaqit mbesin tė hamendur, duke u dridh nga frika se Thaqi po nervozohet e pi ju bėrtet. Njani prej tyre ma I shkathti pi thotė Thaqit me ni za t'ulėt. "Zoti Thaqi, krej kom pa po qishtu dishka kur jo, pata e coft me fluturu!"

vica sa te doni
8.Po del Pejoni n'Prishtinė, e pe parkon kerrin para ni shtėpije. Pi afrohet Polici e pi thotė: "Qysh pe parkon ti kerrin ktu a e din ti se kjo asht shtėpija e Hashim Thaqit". Pi mshon Pejoni ballit "Ku, Ku, faleminderit zoti polic, se kesh tu e lanė kerrin qel".


xix se jo mahi
9.Pse nuk u pranuan pullat postale me fotografi t'Hashim Thaqit nga PTK-ja?? Sepse njerzit i pshtynin n'anėn e kundėrt.


uuuuuuuuuuuuuuhahahahahahhaha !!!!
15. Po takohen Thaqi e Rugova, e ja fillojnė me bisedu:
Thaqi:- "More bre Rugovė, a asht e vėrtetė se ēka po thotė qarshia se ti je peder"
Rugova:-"Paj mbasi veē je ka pyt, PO JAM"
Thaqi:- "Po thojnė se edhe djalin e ki peder"
Rugova:-"edhe ajo asht e vėrtetė"
Thaqi:- "Edhe djali axhės po thojnė"
Rugova:-"po po edhe ai asht reped"
Thaqi:- "Po, a ka najkush te ju n'familje qi asht i interesum pas pi**it"
Rugova:-"po, motra!!!"